Sprzedaż nieruchomości

POTULICE

Fundacja Potulicka  z  siedzibą w Wojnowie (Wojnowo 5 , 86-014 Sicienko ) ogłasza sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych w miejscowości Potulice gmina Nakło nad Notecią, KW nr BY1N/00019899/3, działki o numerach ewidencyjnych:

Numer działkipowierzchnia m/2
 21/76 855

Opis nieruchomości :

Nieruchomość gruntowa, niezabudowana położona w miejscowości Potulice gmina Nakło nad Notecią.

Działka położona w środkowej części miejscowości, posiada dostęp do sieci energetycznej, wodociągowej. Teren obecnie nie zagospodarowany. Kształt działki w formie prostokąta. Po drugiej stronie ulicy znajduje się zabudowa inwentarskie. Rodzaj użytków : R VI.

Przeznaczenie Nieruchomości i sposób jej zagospodarowania :

Zgodnie z wydanymi przez Urząd Miasta i Gminy Nakło nad Noteci warunki zabudowy dla dz. nr 21 (przed podziałem) działka znajduje się na terenie przeznaczonym na cele zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

W celach sprzedażowych prosimy o kontakt z :

Michał Kołodziejczyk
Sprzedaż Nieruchomości: